Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Fahad Waad

Fahad Waad

Irak • Pomocnik
Al Shamal
Numer —
Pozycja Pomocnik
Wiek 26 lat
Data urodzenia 18 września 1999
Miejsce urodzenia —
Wzrost —
Waga —
Narodowość Irak
Statystyki sezonu 2026/2027 Ocena 6.49
3
Mecze
119
Minuty
0
Gole
0
Asysty
0
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
6.49
Ocena
Forma zawodnika — oceny

Fahad Waad – statystyki

Sezon Drużyna Liga Ocena M Min Ż/CZ
2024 Al Shamal Al Shamal Stars League 6.99 17 654' 3 / 0
2024 Al Shamal Al Shamal QSL Cup 0.00 1 15' 0 / 0
2024 Al Shamal Al Shamal Emir Cup 0.00 1 30' 1 / 0

Wiadomości

O zawodniku: Fahad Waad

Fahad Waad ma 26 lat i jest zawodnikiem klubu Al Shamal. Jego pozycja to pomocnik.

Następny mecz Fahad Waad

Klub Al Shamal rozegra następne spotkanie Al Shamal - Qatar SC 22 października 2026, 15:00 w rozgrywkach Stars League.

Statystyki Fahad Waad

W sezonie 2026/2027 zawodnik rozegrał 3 meczów, zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst.

Ostatni występ

Ostatni zapisany występ miał miejsce w spotkaniu Lusail City - Al Shamal.