Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Muhammad Taher Khan

Muhammad Taher Khan

Katar • Pomocnik
Al Wakrah
Numer —
Pozycja Pomocnik
Wiek 22 lat
Data urodzenia 5 listopada 2003
Miejsce urodzenia —
Wzrost —
Waga —
Narodowość Katar
Statystyki sezonu 2026/2027 Ocena 6.82
1
Mecze
35
Minuty
0
Gole
0
Asysty
0
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
6.82
Ocena
Forma zawodnika — oceny
Średnia ocena 6.73

Muhammad Taher Khan – statystyki

Sezon Drużyna Liga Ocena M Min Ż/CZ
2024 Al Wakrah Al Wakrah Stars League 6.70 1 10' 0 / 0
2024 Al Wakrah Al Wakrah QSL Cup 0.00 1 33' 0 / 0
2024 Al Wakrah Al Wakrah Qatar Cup 0.00 0 0' 0 / 0
2024 Al Wakrah Al Wakrah AFC Cup 0.00 0 0' 0 / 0
Transfery
2026-06-29 Powrót z wypożyczenia
2025-07-31 Wypożyczenie

Wiadomości

O zawodniku: Muhammad Taher Khan

Muhammad Taher Khan ma 22 lat i jest zawodnikiem klubu Al Wakrah. Jego pozycja to pomocnik.

Następny mecz Muhammad Taher Khan

Klub Al Wakrah rozegra następne spotkanie Al-Duhail SC - Al Wakrah 6 listopada 2026, 16:00 w rozgrywkach Stars League.

Statystyki Muhammad Taher Khan

W sezonie 2026/2027 zawodnik rozegrał 1 meczów, zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst.

Ostatni występ

Ostatni zapisany występ miał miejsce w spotkaniu Lusail City - Al Wakrah.