Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Pro League

Typy bukmacherskie: Al-Qadisiyah FC - Al Kholood

Pro League · Saudi-Arabia

Match information

Etap
8. kolejka
Sędzia
Serdar Gozubuyuk, Netherlands
Stadion
Prince Saud bin Jalawi Stadium
Miasto
Dammam

Al-Qadisiyah FC - Al Kholood — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Al-Qadisiyah FC
45%
Al-Qadisiyah FC
45%
Remis
10%
Al Kholood
Al Kholood

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Al-Qadisiyah FC
Over/Under bramek
Porada Double chance : Al-Qadisiyah FC or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Al-Qadisiyah FC vs Al Kholood
53% Forma 47%
35% Atak 65%
64% Obrona 36%
82% Rozkład Poissona 18%
100% Bezpośrednie starcia 0%
92% Bramki 8%
65.2% Łącznie 34.8%
Al-Qadisiyah FC

Al-Qadisiyah FC — Statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 78%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Al Kholood

Al Kholood — Statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 61%
Skuteczność obrony 61%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)