Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Pro League

Typy bukmacherskie: Al Shabab - Al Taawon

Pro League · Saudi-Arabia

Match information

Etap
8. kolejka
Sędzia
Khalid Al-Ahmari
Stadion
SHG Arena
Miasto
Riyadh

Al Shabab - Al Taawon — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Al Shabab
35%
Al Shabab
35%
Remis
30%
Al Taawon
Al Taawon

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Al Shabab
Over/Under bramek
Porada Double chance : Al Shabab or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Al Shabab vs Al Taawon
60% Forma 40%
83% Atak 17%
53% Obrona 47%
51% Rozkład Poissona 49%
29% Bezpośrednie starcia 71%
29% Bramki 71%
50.8% Łącznie 49.2%
Al Shabab

Al Shabab — Statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 31%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
Al Taawon

Al Taawon — Statystyki

Forma drużyny 13%
Skuteczność ataku 6%
Skuteczność obrony 44%
Bramki strzelone
1 (śr. 0.2)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)