Wyniki Live Brak najbliższych meczów
UEFA Europa Conference League

Typy bukmacherskie: AZ Alkmaar - Shakhtar Donetsk

UEFA Europa Conference League · World

Match information

Etap
Quarter-finals
Sędzia
Sven Jablonski, Germany
Stadion
AFAS Stadion
Miasto
Alkmaar

AZ Alkmaar - Shakhtar Donetsk — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

AZ Alkmaar
10%
AZ Alkmaar
45%
Remis
45%
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Shakhtar Donetsk
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Shakhtar Donetsk
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

AZ Alkmaar vs Shakhtar Donetsk
47% Forma 53%
53% Atak 47%
38% Obrona 63%
75% Rozkład Poissona 25%
20% Bezpośrednie starcia 80%
33% Bramki 67%
44.3% Łącznie 55.8%
AZ Alkmaar

AZ Alkmaar — Statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 71%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk — Statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 64%
Skuteczność obrony 79%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)