Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: Como - Al-Ahli Jeddah

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
5. kolejka

Como - Al-Ahli Jeddah — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Como
10%
Como
45%
Remis
45%
Al-Ahli Jeddah
Al-Ahli Jeddah

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Al-Ahli Jeddah
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Al-Ahli Jeddah and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Como vs Al-Ahli Jeddah
50% Forma 50%
60% Atak 40%
33% Obrona 67%
38% Rozkład Poissona 62%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
45.3% Łącznie 54.8%
Como

Como — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 25%
Skuteczność obrony 83%
Bramki strzelone
3 (śr. 3.0)
Bramki stracone
2 (śr. 2.0)
Al-Ahli Jeddah

Al-Ahli Jeddah — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 17%
Skuteczność obrony 92%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)