Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Copa del Rey

Typy bukmacherskie: Deportivo La Coruna - Mallorca

Copa del Rey · Spain

Match information

Etap
32. kolejka
Sędzia
Miguel Angel Ortiz Arias, Spain
Stadion
Estadio Riazor
Miasto
La Coruña

Deportivo La Coruna - Mallorca — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Deportivo La Coruna
45%
Deportivo La Coruna
45%
Remis
10%
Mallorca
Mallorca

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Deportivo La Coruna
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : Deportivo La Coruna or draw and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Deportivo La Coruna vs Mallorca
50% Forma 50%
58% Atak 42%
67% Obrona 33%
0% Rozkład Poissona 0%
80% Bezpośrednie starcia 20%
64% Bramki 36%
63.8% Łącznie 36.2%
Deportivo La Coruna

Deportivo La Coruna — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 64%
Skuteczność obrony 91%
Bramki strzelone
7 (śr. 3.5)
Bramki stracone
1 (śr. 0.5)
Mallorca

Mallorca — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 45%
Skuteczność obrony 82%
Bramki strzelone
5 (śr. 2.5)
Bramki stracone
2 (śr. 1.0)