Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: Eintracht Trier - Etzella Ettelbruck

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
Club Friendlies

Eintracht Trier - Etzella Ettelbruck — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Eintracht Trier
50%
Eintracht Trier
50%
Remis
0%
Etzella Ettelbruck
Etzella Ettelbruck

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Eintracht Trier
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Winner : Eintracht Trier and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Eintracht Trier vs Etzella Ettelbruck
100% Forma 0%
94% Atak 6%
75% Obrona 25%
95% Rozkład Poissona 5%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
88.0% Łącznie 12.0%
Eintracht Trier

Eintracht Trier — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 89%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
16 (śr. 3.2)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)
Etzella Ettelbruck

Etzella Ettelbruck — Statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 6%
Skuteczność obrony 83%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
3 (śr. 3.0)