Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Mauritian League

Typy bukmacherskie: Entente Boulet Rouge - Cercle de Joachim

Mauritian League · mauritius

Informacje o meczu

Etap
18. kolejka
Stadion
Auguste Vollaire Stadium
Miasto
Central Flacq

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Cercle de Joachim : Entente Boulet Rouge

Entente Boulet Rouge - Cercle de Joachim — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Entente Boulet Rouge
10%
Entente Boulet Rouge
45%
Remis
45%
Cercle de Joachim
Cercle de Joachim

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Cercle de Joachim
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Cercle de Joachim
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Entente Boulet Rouge vs Cercle de Joachim
25% Form 75%
46% Att 54%
11% Def 89%
8% Poisson Distribution 92%
20% H2h 80%
20% Goals 80%
21.7% Total 78.3%
Entente Boulet Rouge

Entente Boulet Rouge — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 56%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
Cercle de Joachim

Cercle de Joachim — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 39%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)