Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: IF elfsborg - Mjallby AIF

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
3. kolejka
Stadion
Örebäcksvallen A-plan
Miasto
Båstad

IF elfsborg - Mjallby AIF — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

IF elfsborg
10%
IF elfsborg
45%
Remis
45%
Mjallby AIF
Mjallby AIF

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Mjallby AIF
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Mjallby AIF
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

IF elfsborg vs Mjallby AIF
40% Forma 60%
39% Atak 61%
33% Obrona 67%
47% Rozkład Poissona 53%
85% Bezpośrednie starcia 15%
69% Bramki 31%
52.2% Łącznie 47.8%
IF elfsborg

IF elfsborg — Statystyki

Forma drużyny 50%
Skuteczność ataku 39%
Skuteczność obrony 67%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.5)
Mjallby AIF

Mjallby AIF — Statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 61%
Skuteczność obrony 83%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)