Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: Melksham Town - Swindon Town

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
3. kolejka
Stadion
infiLED Arena
Miasto
Melksham, Wiltshire

Melksham Town - Swindon Town — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Melksham Town
0%
Melksham Town
50%
Remis
50%
Swindon Town
Swindon Town

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Swindon Town
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Winner : Swindon Town and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Melksham Town vs Swindon Town
0% Forma 100%
0% Atak 100%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
0% Bezpośrednie starcia 100%
21% Bramki 79%
21.0% Łącznie 79.0%
Melksham Town

Melksham Town — Statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Swindon Town

Swindon Town — Statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
4 (śr. 4.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)