Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
1. SNL

Typy bukmacherskie: Olimpija Ljubljana - Mura

1. SNL · Slovenia

Match information

Etap
25. kolejka
Sędzia
Halilovic, Denis, Slovenia
Stadion
Stadion Stožice
Miasto
Ljubljana

Olimpija Ljubljana - Mura — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Olimpija Ljubljana
45%
Olimpija Ljubljana
45%
Remis
10%
Mura
Mura

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Olimpija Ljubljana
Over/Under bramek
Porada Double chance : Olimpija Ljubljana or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Olimpija Ljubljana vs Mura
53% Forma 47%
67% Atak 33%
38% Obrona 63%
88% Rozkład Poissona 12%
85% Bezpośrednie starcia 15%
88% Bramki 13%
69.8% Łącznie 30.5%
Olimpija Ljubljana

Olimpija Ljubljana — Statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 57%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Mura

Mura — Statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 79%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)