Wyniki Live Brak najbliższych meczów
FIFA Club World Cup

Typy bukmacherskie: Real Madrid - Juventus

FIFA Club World Cup · World

Match information

Etap
8. kolejka
Sędzia
Szymon Marciniak, Poland
Stadion
Hard Rock Stadium
Miasto
Miami Garden

Real Madrid - Juventus — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Real Madrid
45%
Real Madrid
45%
Remis
10%
Juventus
Juventus

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Real Madrid
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : Real Madrid or draw and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Real Madrid vs Juventus
54% Forma 46%
39% Atak 61%
75% Obrona 25%
0% Rozkład Poissona 100%
60% Bezpośrednie starcia 40%
59% Bramki 41%
57.4% Łącznie 42.6%
Real Madrid

Real Madrid — Statystyki

Forma drużyny 78%
Skuteczność ataku 37%
Skuteczność obrony 89%
Bramki strzelone
7 (śr. 2.3)
Bramki stracone
2 (śr. 0.7)
Juventus

Juventus — Statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 58%
Skuteczność obrony 68%
Bramki strzelone
11 (śr. 3.7)
Bramki stracone
6 (śr. 2.0)