Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie: Slovan Liberec - Viktoria Žižkov

Friendlies Clubs · World

Match information

Etap
3. kolejka
Stadion
TBC
Miasto
TBC

Slovan Liberec - Viktoria Žižkov — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Slovan Liberec
45%
Slovan Liberec
45%
Remis
10%
Viktoria Žižkov
Viktoria Žižkov

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Slovan Liberec
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Winner : Slovan Liberec and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Slovan Liberec vs Viktoria Žižkov
23% Forma 77%
41% Atak 59%
64% Obrona 36%
94% Rozkład Poissona 6%
100% Bezpośrednie starcia 0%
85% Bramki 15%
61.4% Łącznie 38.6%
Slovan Liberec

Slovan Liberec — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 26%
Skuteczność obrony 81%
Bramki strzelone
7 (śr. 2.3)
Bramki stracone
5 (śr. 1.7)
Viktoria Žižkov

Viktoria Žižkov — Statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 37%
Skuteczność obrony 67%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)