Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
National League - South

Typy bukmacherskie: St Albans City - Hampton & Richmond

National League - South · england

Informacje o meczu

Etap
30. kolejka
Stadion
Clarence Park
Miasto
St. Albans, Hertfordshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Hampton & Richmond 0:1 St Albans City

St Albans City - Hampton & Richmond — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

St Albans City
45%
St Albans City
45%
Remis
10%
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca St Albans City
Over/Under bramek
Porada Double chance : St Albans City or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

St Albans City vs Hampton & Richmond
63% Form 38%
60% Att 40%
58% Def 42%
46% Poisson Distribution 54%
93% H2h 7%
91% Goals 9%
68.5% Total 31.7%
St Albans City

St Albans City — Statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 35%
Skuteczność obrony 71%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Hampton & Richmond

Hampton & Richmond — Statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 24%
Skuteczność obrony 59%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)