Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Specjalna oferta bukmacherska
Primera División

Typy bukmacherskie: Universitario de Vinto - Oriente Petrolero

Primera División · bolivia

Informacje o meczu

Etap
17. kolejka
Stadion
Estadio Félix Capriles
Miasto
Cochabamba

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Oriente Petrolero 3:2 Universitario de Vinto

Universitario de Vinto - Oriente Petrolero — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Universitario de Vinto
35%
Universitario de Vinto
35%
Remis
30%
Oriente Petrolero
Oriente Petrolero

Prognoza

Przewidywany Zwycięzca Universitario de Vinto
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : Universitario de Vinto or draw and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Universitario de Vinto vs Oriente Petrolero
50% Form 50%
50% Att 50%
59% Def 41%
58% Poisson Distribution 42%
38% H2h 62%
53% Goals 47%
51.3% Total 48.7%
Universitario de Vinto

Universitario de Vinto — Statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 62%
Skuteczność obrony 31%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)
Oriente Petrolero

Oriente Petrolero — Statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 62%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
13 (śr. 2.6)