Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Club Atlético Güemes

Club Atlético Güemes

Argentina

Informacje

Kraj Argentina
Stadion Estadio Arturo Jiya Miranda
Pojemność 2000
Adres Avenida Rivadavia

Tabela Primera Nacional

Pełna tabela →
Group 1
# Drużyna M W R P B Pkt Forma
1 Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste 34 19 8 7 38 65
W
D
L
W
W
2 Godoy Cruz Godoy Cruz 34 17 9 8 48 60
W
D
W
D
W
3 Deportivo Moron Deportivo Moron 34 17 7 10 51 58
L
L
W
L
L
4 Deportivo Madryn Deportivo Madryn 34 14 12 8 47 54
D
L
W
D
W
5 Colon Santa Fe Colon Santa Fe 34 14 12 8 41 54
D
D
W
D
W
6 Ciudad de Bolívar Ciudad de Bolívar 34 13 12 9 30 51
W
W
W
W
L
7 Almirante Brown Almirante Brown 34 12 12 10 28 48
D
D
L
L
L
8 CA Estudiantes CA Estudiantes 34 13 9 12 34 48
L
W
L
W
W
9 Los Andes Los Andes 34 9 14 11 26 41
D
L
L
W
L
10 Chaco For Ever Chaco For Ever 34 10 10 14 33 40
L
W
D
L
W
Group 2
# Drużyna M W R P B Pkt Forma
1 Tristan Suarez Tristan Suarez 34 16 14 4 33 62
W
D
D
W
D
2 Temperley Temperley 34 16 12 6 41 60
D
W
W
L
W
3 Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy 34 16 10 8 51 58
W
D
L
D
D
4 Atlanta Atlanta 34 18 4 12 40 58
L
W
W
W
D
5 Gimnasia Y Tiro Gimnasia Y Tiro 34 14 10 10 37 52
W
D
L
W
L
6 Midland Midland 34 14 9 11 40 51
L
W
D
L
W
7 Colegiales Colegiales 34 14 8 12 35 50
W
D
W
W
L
8 Deportivo Maipu Deportivo Maipu 34 13 9 12 40 48
L
D
W
W
D
9 San Martin S.J. San Martin S.J. 34 12 11 11 36 47
D
D
L
L
W
10 San Martin Tucuman San Martin Tucuman 34 11 13 10 38 46
W
L
W
D
L

Club Atlético Güemes – skład

Pełny skład →
O Club Atlético Güemes

Club Atlético Güemes to klub z kraju Argentyna. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Primera Nacional. Zajmuje 18. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Następny mecz Club Atlético Güemes

Kolejne spotkanie to Deportivo Maipu - Club Atlético Güemes, zaplanowane na 24 października 2026, 20:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Club Atlético Güemes

Ostatnie spotkanie Club Atlético Güemes - Almagro zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Club Atlético Güemes

Bramkarze: M. Acosta , J. Bobba , N. Pezzini , A. Tévez , M. Leguiza

Obrońcy: J. Salvatierra , J. Kruger , L. Trejo , Lucas Facundo Galván , B. Machuca , F. González , F. López , M. Escudero , J. Gauna , M. Bettini

Pomocnicy: Miguel Ceccotti , F. García , A. Oyola , G. Papa , N. Juárez , Ángel Gabriel Uñates , Gabriel Nicolás Vázquez , M. Gerez , W. Juárez , D. Véliz , T. Rojas , Emiliano Griffa

Napastnicy: M. Albertengo , S. Sala , G. Lesman , P. Palacios , L. Rodríguez , H. Brylko , Maximiliano Martín Álvarez

Pełny skład i zawodnicy Club Atlético Güemes zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.