Wyniki Live Brak najbliższych meczów
Eimsbütteler TV

Eimsbütteler TV

Germany

Informacje

Kraj Germany
Stadion Wolfgang-Meyer-Sportanlage
Pojemność 2018
Adres Hagenbeckstr. 124

Tabela Regionalliga - Nord

Pełna tabela →
Regionalliga: North
# Drużyna M W R P B Pkt Forma
1 Weiche Flensburg Weiche Flensburg 14 11 1 2 43 34
W
W
W
W
L
2 Hannover 96 II Hannover 96 II 14 9 3 2 32 30
W
W
W
W
W
3 SV Drochtersen/assel SV Drochtersen/assel 14 9 1 4 43 28
L
W
W
D
W
4 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 13 9 1 3 39 28
W
W
L
L
W
5 Phönix Lübeck Phönix Lübeck 13 8 3 2 36 27
D
W
L
W
W
6 Schöningen Schöningen 14 7 3 4 22 24
L
L
L
D
L
7 Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst 13 5 4 4 19 19
W
D
W
D
L
8 Kickers Emden Kickers Emden 14 5 4 5 34 19
D
L
L
W
W
9 VfB Lubeck VfB Lubeck 14 4 6 4 20 18
W
W
D
W
W
10 HSC Hannover HSC Hannover 14 4 5 5 22 17
D
W
W
L
L

Eimsbütteler TV – skład

Pełny skład →
-
-
-
34
1
O Eimsbütteler TV

Eimsbütteler TV to klub z kraju Niemcy. Został założony w 1889 roku. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Regionalliga - Nord. Zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.

Następny mecz Eimsbütteler TV

Kolejne spotkanie to St. Pauli II - Eimsbütteler TV, zaplanowane na 31 października 2026, 14:30. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Eimsbütteler TV

Ostatnie spotkanie Eimsbütteler TV - SSV Jeddeloh zakończyło się wynikiem :.

Aktualna kadra Eimsbütteler TV

Bramkarze: , , , ,

Obrońcy: , , , , , , , , , , ,

Pomocnicy: , , , , , , , , , , ,

Napastnicy: , , , , ,

Pełny skład i zawodnicy Eimsbütteler TV zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.